Prémium exklúzív egyszarvús, unikornis, lovas ezüst nyaklánc - 45 cm
| Cikkszám: | 47267 |
| Várható kiszállítás: |
1 db
elérhető 1-2 nap várható kiszállítás
1-4 nap várható kiszállítás
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8.1 mm x 7.8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.45 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 16 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.380Ft
TAG-ek: Prémium, exklúzív, egyszarvús, unikornis, lovas, ezüst, nyaklánc, cm,

bankkártyás fizetés
vagy