Patkó és Végtelen Jel Ezüst Gyűrű - 925 Ezüst Lovas Ékszer
| Cikkszám: | 47204 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 10.3 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.05 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst, 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.490Ft
Lehetséges opciók
Patkó és Végtelen Jel Ezüst Gyűrű - 925 Ezüst Lovas Ékszer a Lovas Ékszer Shoptól
Ez a 925 ezüst lovas gyűrű a lóhoz való különleges kötődést hozza közel a mindennapokhoz. A lovaglás szeretete, a sport iránti lelkesedés és a lovak szépsége finom, nőies formában jelenik meg benne. Szép választás minden lánynak, aki szívből rajong a lovakért.TAG-ek: Patkó, és, Végtelen, Jel, Ezüst, Gyűrű, Ezüst, Lovas, Ékszer

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét