Oxidált Lovas Patkós Ezüst Nyaklánc - 45 cm
| Cikkszám: | 45107 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 12.5 mm x 12.5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.80 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Végső Bevonat: | E-kabát |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
12.890Ft

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét