Lovas Ezüst Ékszerszett - Stift Fülbevaló + Nyaklánc medállal
| Cikkszám: | 47378 |
| Várható kiszállítás: |
1 db
elérhető 1-2 nap várható kiszállítás
1-4 nap várható kiszállítás
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Ezüst súly: | 2.00 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Anyag: | 925 ezüst |
| Méret: | 15 mm x 10 mm |
| Záróvég: | ezüst pillangós vég + szilikon |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
17.980Ft
Lovas Ezüst Ékszerszett - Stift Fülbevaló + Nyaklánc medállal a Lovas Ékszer Shoptól
Ez a 925 ezüst lovas nyaklánc és fülbevaló szett gyerek, kislány és női viselőnek is különleges választás. A lovak szeretetét, a lovaglás örömét és a lovas életérzést harmonikus, összeillő formában jeleníti meg. Szép és szerethető ékszerszett mindazoknak, akik a kedvenc állatukat és a kedvenc sportjukat a mindennapokban is szívesen viselik.TAG-ek: Lovas, Ezüst, Ékszerszett, Stift, Fülbevaló, Nyaklánc, medállal

bankkártyás fizetés
vagy