Vágtázó Ló Ezüst Stift Fülbevaló, Aranyozott
| Cikkszám: | 20636 |
| Várható kiszállítás: |
1 db
elérhető 1-2 nap várható kiszállítás
1-4 nap várható kiszállítás
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.95 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.980Ft

bankkártyás fizetés
vagy