Lófej Ezüst Medál, Aranyozott
| Cikkszám: | 42131 |
| Várható kiszállítás: |
1 db
elérhető 1-2 nap várható kiszállítás
1-4 nap várható kiszállítás
|
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 13 mm x 14 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.25 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
6.980Ft
Lófej Ezüst Medál, Aranyozott a Lovas Ékszer Shoptól
Legyen szó kislányról, kisfiúról, női vagy férfi viselőről, ez a 925 ezüst lovas medál a ló iránti szeretet szép és személyes jelképe. A lovaglás öröme, a mozgás szabadsága és a kedvenc sportod iránti kötődés egy ilyen ékszerben nap mint nap veled lehet. Olyan különleges darab, amely a lovas életérzést finoman, mégis kifejezően mutatja meg.TAG-ek: Lófej, Ezüst, Medál, Aranyozott

bankkártyás fizetés
vagy