Szerencse 4 Levelű Lóhere Patkó Ezüst Nyaklánc - 45 cm
| Cikkszám: | 47286 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 10.3 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.40 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 12 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
13.890Ft
Szerencse 4 Levelű Lóhere Patkó Ezüst Nyaklánc a Lovas Ékszer Shoptól
Akár kislányként, kisfiúként, női vagy férfi viselőként szereted a lovakat, ez a 925 ezüst lovas nyaklánc mindig közel hozza hozzád ezt a különleges világot. A ló szeretete, a lovaglás szabadsága és a sport iránti szenvedély ebben az ékszerben is megjelenik. Viseld minden nap úgy, hogy a kedvenc állatod és a lovas életérzés mindig veled lehessen.TAG-ek: Szerencse, Levelű, Lóhere, Patkó, Ezüst, Nyaklánc, cm

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét