Prémium exklúzív, gyönyörű lila kék kristályos egyszarvús ezüst gyerek nyaklánc - 39 cm
| Cikkszám: | 47266 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8.1 mm x 7.8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.40 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 15 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.380Ft
TAG-ek: Prémium, exklúzív, gyönyörű, lila, kék, kristályos, egyszarvús, ezüst, gyerek, nyaklánc, cm

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét