Szív és Lófej Ezüst Bokalánc - 27+5 cm
| Cikkszám: | 43670 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.95 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat, Oxidált + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 27 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 5 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.990Ft

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét