Patkós Cirkónia Nyaklánc Ezüst Lovas Ékszer - 45 cm
| Cikkszám: | 43771 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 9 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 7 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 1.35 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
13.990Ft
Lehetséges opciók
Patkós Cirkónia Nyaklánc - 925 Ezüst Lovas Ékszer a Lovas Ékszer Shoptól
Akár kislányként, kisfiúként, női vagy férfi viselőként szereted a lovakat, ez a 925 ezüst lovas nyaklánc mindig közel hozza hozzád ezt a különleges világot. A ló szeretete, a lovaglás szabadsága és a sport iránti szenvedély ebben az ékszerben is megjelenik. Viseld minden nap úgy, hogy a kedvenc állatod és a lovas életérzés mindig veled lehessen.TAG-ek: Patkós, Cirkónia, Nyaklánc, Ezüst, Lovas, Ékszer, cm


bankkártyás fizetés
vagy
utánvét