Szív Ló Fejes Karkötő, Prémium - 925 Ezüst Lovas Ékszer - 18+4 cm
| Cikkszám: | 43669 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.8 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat, Oxidált + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 18 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 4 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott! |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.890Ft
Szív Ló Fejes Karkötő, Prémium - 925 Ezüst Lovas Ékszer - 18+4 cm a Lovas Ékszer Shoptól
Ez a 925 ezüst lovas karkötő finom és stílusos formában idézi meg a lovak világát. A lovaglás öröme, a szabadság érzése és a kedvenc állatod iránti szeretet ebben az ékszerben is ott van. Kedves, nőies darab, amelyet öröm viselni minden lóbarát lánynak.TAG-ek: Szív, Ló, Fejes, Karkötő, Prémium, Ezüst, Lovas, Ékszer, cm

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét