Prémium köves egyszarvús, unikornis, lovas ezüst gyerek nyaklánc - 39 cm
| Cikkszám: | 46479 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Méret: | 10.3 mm x 13.1 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 20 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 1.40 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Végső Galvanizálás: | Galvanizálás |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
10.636Ft
TAG-ek: Prémium, köves, egyszarvús, unikornis, lovas, ezüst, gyerek, nyaklánc, cm

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét