Pasztel rózsaszín egyszarvú fej, unikornis, lovas ezüst gyerek nyaklánc
| Cikkszám: | 42189 |
| Várható kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Fizetés: |
Átutalás,
bankkártyás fizetés
vagy utánvét
|
| Epoxi szín: | Világoskék, Sárga, Fekete, Fehér, Világos rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 9 mm x 14 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.0 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
8.862Ft
TAG-ek: Pasztel, rózsaszín, egyszarvú, fej, unikornis, lovas, ezüst, gyerek, nyaklánc

bankkártyás fizetés
vagy
utánvét